Vaikščiodami Kuršių nerijos miškų takais vasarą, matote visai kitokius vaizdus – lapuočiai medžiai užstoja panoramas, kurios žiemą atsiveria visu gražumu. Kuršių nerija žiemą primena pasaką – baltai apmegztos pušys, švytinčios marios, dūmai iš kaminų ir, tikėtina, greit pasijausiantis stintų kvapas.

Ypač gražu nuo aukščiausių kopų – Parnidžio, Angių, Naglių, Vecekrūgo, Preilos, Skirpsto, Giedružės ir kitų. Sulaukus daugiau sniego, galima čiupti lygumų slides ir – į keltą.

Čia tuoj pat kas nors padaro lygumų slidžių vėžes – užkopėje prie jūros, miško takeliais, o kai tik paspaus šaltukas – marių ledu. Viena diena su slidėmis Kuršių nerijoje žiemą atstos savaitę Turkijos. Atraskite visai kitokią neriją – ji toli gražu ne vien tik paplūdimys.

Kuršių nerijos nacionalinio parko direkcija visus didelius ir mažus gamtos mylėtojus kviečia leistis į nuotykių kupiną pažintinį žygį „Surask pėdsakus sniege”.

Dalyviai laukiami sausio 18 d., penktadienį, 16.15 val. prie Senosios perkėlos, Kuršių nerijos pusėje (keltas iš Klaipėdos kelia 16.00 val.).

Pravartu, be geros nuotaikos, su savimi turėti žibintuvėlį ir karšto gėrimo bei užkandį žieminiam piknikui. Žygio trukmė – apie 2 val. Organizatorius – Kuršių nerijos nacionalinio parko direkcija.

Categories:

Tags:

Comments are closed