,,Mes nuoširdžiai solidarizuojamės su medikų bendruomenės atstovais ir kviečiame visuomenę būti neabejinga bei dalyvauti medikų bendruomenės mitinge „Paskutinių medikų žygis į oro uostą“, kuris vyks ketvirtadienį, sausio 4 dieną“, – sako Sąjūdžio „Už Lietuvos miškus“ pirmininkas Gintautas Kniukšta.

Šio mitingo organizatoriai nori atkreipti visuomenės ir politikų dėmesį dėl medikų bei kitų sveikatos priežiūros darbuotojų masinės emigracijos, tačiau pasak Sąjūdžio „Už Lietuvos miškus“ pirmininko Gintauto Kniukštos, ši problema yra aktuali ne tik medikų bendruomenei.

Nuo sausio pirmos dienos, įsigaliojus Miškų įstatymo pakeitimams, 42-jų miškų urėdijų darbuotojai (apie 4000 žmonių) atsiduria nežinioje.

,,Praėjusių metų gruodžio pradžioje Aplinkos ministerijos vadovai Seimo Aplinkos apsaugos komitetui įrodinėjo, kad reforma vyksta sklandžiai, tuo tarpu vien Telšių urėdijoje darbą paliko daugiau kaip 30 žmonių, jų išeitinėms kompensacijoms iš valstybės biudžeto prireiks išmokėti daugiau kaip pusę milijono eurų, mažinamas girininkijų skaičius, nors valdžia žadėjo, kad visi girininkai išsaugos darbo vietas“, – kalbėjo Gintautas Kniukšta.

„Šie metai bus labai sunkūs, miškininkai jau dabar yra pavargę nuo įtampos ir nežinios išsaugoti savo darbo vietas, todėl labai svarbus susitelkimas, vienybė, linkiu visiems stiprybės ginant savo teisėtus reikalavimus, būti neabejingais“, – sakė Sąjūdžio „Už Lietuvos miškus“ pirmininkas.

Trečiadienį, sausio trečiąją dieną Sąjūdžio „Už Lietuvos miškus“ vadovai pradeda susitikimus su Lietuvos Respublikos Seimo frakcijomis dėl steigiamajame suvažiavime priimtos rezoliucijos įgyvendinimo.

Pasak Gintauto Kniukštos, Sąjūdžio „Už Lietuvos miškus“ valdybos nariai prieš Naujuosius metus susitikę su Miškininkų sąjungos vadovybe, pasiūlė neatidėliojant surengti visuotinį miškininkų suvažiavimą, kuris įvertintų jau beveik pusmetį vykdomą reformą, informuotų visuomenę apie žalingus valstybei ir jos piliečiams valdžios sprendimus.

www.uzlietuvosmiskus.lt informacija

Categories:

Tags:

Comments are closed