Sąjūdžio „Už Lietuvos miškus“ vardu nuoširdžiai sveikiname miškininkus profesinės šventės – Miškininko dienos proga.

Šiandien Miškininkų bendruomenė ir gamtą mylintys žmonės turi būti kaip niekada vieningi, kad sutelktomis jėgomis galėtume pasipriešinti vienadieniam siekiui šimtmečiais gimtojo krašto puoselėtą mišką paversti greitu pinigu.

Rengiant Miškų įstatymo pakeitimus buvo demonstratyviai ignoruojama miškininkų, mokslininkų, profsąjungų, savivaldybių ir nevyriausybinių organizacijų atstovų nuomonė, įsigaliojus įstatymui regionuose darbo neteko šimtai žmonių, sužlugdyti jų gyvenimai, gausinamos bedarbių ir emigrantų gretos. Nukentėjo ne tik miškininkai, bet ir miške dirbantys smulkieji verslininkai, smulkieji medienos perdirbėjai.

Mielieji miškininkai, jūs savo gyvenimus atiduodate miškams tam, kad rytoj juo džiaugtųsi ateities kartos. Nuo seno Lietuvos miškai buvo svarbus veiksnys, kuriant Lietuvos valstybę, formuojant kraštovaizdį ir jos žmonių gyvenseną.

Profesinės miškininko dienos proga norime palinkėti ir valstybinių, ir privačių miškų miškininkams, visiems, kam miškas brangus, didžiausio gyvenimo džiaugsmo, sėkmės prasminguose darbuose!

Stiprybės, kantrybės, ištvermės ir neblėstančios meilės gamtai, miškui, medžiui.

Pagarbiai,

Sąjūdžio „Už Lietuvos miškus“ pirmininkas Gintautas Kniukšta,
Sąjūdžio „Už Lietuvos“ miškus“ pirmininko pavaduotojas, buvęs Kauno miškų urėdas Saulius Lazauskas,
Sąjūdžio „Už Lietuvos miškus“ valdybos narys, buvęs Telšių urėdijos girininkas Petras Būdvytis.

Categories:

Tags:

Comments are closed